Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva з Італії

Артикул: 00063
Бренд: Olio
375 грн. 385 грн.

Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva з Італії Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva, вироблена в сонячній Італії з дотриманням всіх норм технології холодного віджиму. В процесі виготовлення цього корисного для організму продукту використовуютьсяпредмети виключно механічної дії. Покупцям він...

Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva з Італії

Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva, вироблена в сонячній Італії з дотриманням всіх норм технології холодного віджиму. В процесі виготовлення цього корисного для організму продукту використовуються предмети виключно механічної дії. Покупцям він пропонується в досить великій фасовці - в кількості 5 літрів, що відносить дану продукцію до категорії економних і вигідних для щоденного використання. Надійне зберігання після відкриття забезпечує металева ємність, оброблена зсередини захисним покриттям, повністю безпечним для здоров'я.

Масло відрізняється насиченим м'яким, приємним смаком і легким ароматом, має знижену кислотність. Воно може застосовуватися при готуванні м'ясних і овочевих страв - використовуватися для тушіння, смаження, запікання, а також для заправки салатів.

Велика кількість корисних речовин, які входять до основного складу, забезпечує організм практично всіма необхідними компонентами - вітамінами і антиоксидантами, а також мононенасичені жирні кислоти. Завдяки цьому, продукт надає благодійний вплив на травну систему, зміцнює судини, покращує обмінні процеси.

Також можна застосувати масло і для зовнішнього використання - у косметології для поліпшення стану шкіри і волосся.

Вид Оливкова олія
Країна виробник Італія
Об'єм 5000 мл
Пакування Металічна банка

Будьте першим, хто залишить відгук

Напишіть свої відгуки

Оцініть цей товар *