Італійська оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva

Артикул: 00062
Бренд: Olio
90 грн. 115 грн.

Італійська оливкова оліяOlio Extra Vergine di Oliva Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva, пропоноване від італійського виробника, і виготовлене методом холодного віджиму з використанням тільки механічних засобів. Продукт відрізняється характерним смаком, не має яскравого запаху і може бути використаний для...

Італійська оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva

Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva, пропоноване від італійського виробника, і виготовлене методом холодного віджиму з використанням тільки механічних засобів. Продукт відрізняється характерним смаком, не має яскравого запаху і може бути використаний для будь-якого виду кулінарної готування - для смаження, тушіння, а також для заправки салатів.

Масло поставляється в кількості 1 літр в металевій ємності з щільно закриваючою кришкою. Такий формат дуже зручний для застосування як на домашній, так і на професійній кухні.

М'який насичений смак продукту і його низький рівень кислотності допускає щоденне вживання Olio Extra Vergine di Oliva для профілактики багатьох захворювань. В першу чергу, воно надзвичайно корисно для кращої роботи серцево-судинної системи, також з його допомогою поліпшуються обмінні процеси в організмі і оптимізуються функції шлунково-кишкового тракту. Великий вміст в складі мононенасичених жирних кислот забезпечує відмінне антиоксидантну дію. Велика кількість вітамінів A, D, K, Е передбачає повноцінне поповнення організму потрібними йому нутриентами.

Використання в їжу такого масла буде корисним як дорослим, так і дітям.

Вид Оливкова олія
Країна виробник Італія
Об'єм 1000 мл
Пакування Металічна банка
Тарас

Тарас - 27/05/2021 16:46

Хороша Олія

Напишіть свої відгуки

Оцініть цей товар *