Твердий сир Ser mini Gouda

Артикул: 00001
Бренд: Mlekopol
175 грн. 185 грн.

Твердий сир Ser mini Gouda Класичний варіант молочної продукції, вже десятки років користується популярністю у споживачів. Відрізняючись ніжним смаком і вишуканим ароматом, він відмінно підходить для готування бутербродів і швидкої закуски, а також легко треться і плавиться. Сир належить виробництву польської...

Твердий сир Ser mini Gouda

Класичний варіант молочної продукції, вже десятки років користується популярністю у споживачів. Відрізняючись ніжним смаком і вишуканим ароматом, він відмінно підходить для готування бутербродів і швидкої закуски, а також легко треться і плавиться. Сир належить виробництву польської компанії MlekPol і пропонується в зручній фасовці по 1 кг. Міцна оболонка дозволяє зберігати продукт від висихання. Склад не передбачає наявності консервантів та інших шкідливих хімічних речовин, а за основу в процесі виготовлення береться натуральне коров'яче молоко, завдяки чому загальна жирність обчислюється 27%. Енергетична цінність його становить 347 ккал / тисячу чотиреста сорок один кДж на 100 грамів.

Вживання такого сиру дає можливість поповнити організм корисними компонентами, тому він особливо рекомендований для людей похилого віку. Присутність у складі кальцію забезпечить зміцнення кісток, магній і калій нормалізують діяльність серця і серцево-судинної системи. Натрій дозволить оптимально відрегулювати кислотно-лужний баланс, а вітамін А матиме позитивний вплив на обмін речовин в організмі. А наявність вітаміну Д забезпечить зниження ризику появи остеопорозу.

Вага 1000 гр
Вид Сир
Країна виробник Польща
Пакування Поліетиленова упаковка

Будьте першим, хто залишить відгук

Напишіть свої відгуки

Оцініть цей товар *